Loading
benzonasos
поддержка
Posted: December 25, 2021

Снять, продиагностировать и заменить топливный насос на фольксваген B6 FSI

Теория и все что касается FSI

Прямий безпосередній вприск (англ. Fuel Stratified Injection, FSI[Джерело?], відома також як Gasoline Direct Injection, GDI, Petrol Direct Injection або Direct Petrol Injection, або Spark Ignited Direct Injection, SIDI) — система паливного вприску в бензинових двигунах, розроблена фірмою Audi і представлена у 2000 році. Система FSI[Джерело?] була зроблена за аналогією з дизельними агрегатами: помпа високого тиску нагнітає бензин в паливну рампу, спільну для всіх циліндрів. Паливо вприскується безпосередньо в камеру згоряння через форсунки з електромангітними клапанами. Команда на відкривання кожної форсунки подається з центрального блоку управління, а фази її роботи залежать від роботи і навантаження мотора.

Переваги бензинового мотора з безпосереднім вприском:

  1. завдяки форсункам з електромагнітними клапанами можливий вприск дозованої кількості палива в камеру згоряння у визначений момент.
  2. зміна фаз впускного розподільчого валу на 40 градусів забезпечує високу тягу на низьких і середніх обертах.
  3. використання рециркуляції вихлопних газів понижує емісію токсичних речовин.
  4. мотори з безпосереднім вприском FSI на 15 відсотків економніші бензинових моторів з традиційною системою вприску.

Підвищений тиск вприску (100 бар) забезпечує більш своєчасну подачу палива і його якісне розпилювання.

Збільшено нахил форсунки, а впускний канал розділено спеціальною перегородкою на 2 частини. Повітря може поступати через одну або через частину його перетину, або через обидві. На низьких обертах потік повітря проходить через одну половину канала, що дозволяє збільшити його швидкість для досягнення ліпшого завихрення потоку. На високих обертах перегородка відкривається, повітря поступає через весь канал, і швидкість потоку залишається такою самою, як і при низьких обертах.


Более подробно опишем в ближайшем будующем!

Add comment

To add a comment please sign up or login
0
0