Знайти насос
ЦІНА ЗА НАСОС!

✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) 1001302SX STELLOX (бензопомпа)

Бренд
1001302SX STELLOX
Price
1 376 грн.
In stock
1001302SX STELLOX
Товар в корзине
У вас є запитання?:

Доставка

  • Самовивіз: Київ, Палладіна 32/34

  • По Києву: замовлення до 10 (день в день)

  • По Київській області: замовлення до 15, на слідучий день

  • По Україні: Нова Пошта, Делівері, УкрПошта

Оплата

  • Накладений платіж: при отриманні на Новій пошті

  • Переказ на картку: Приват / Монобанк

  • Оплата з ПДВ: по домовленності

Гарантії

  • Ціна: Доступна

  • Якість: Даємо гарантію

  • Повернення: 14 діб

Характеристики ✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) 1001302SX STELLOX (бензопомпа)

Доставка
Самовивіз або Нова Пошта

Description ✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) 1001302SX STELLOX (бензопомпа)

Характеристики и параметры

Вид эксплуатацииэлектрический
Дополнительный артикул / Дополнительная информацияс дополнительными материалами
Сторона установкив топливном баке
Модельный год до1991

аналоги и оригинальные номера

MAZDABP021335ZD
NISSAN17010J8025
BOSCH0986580083

Reviews (0) ✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) 1001302SX STELLOX (бензопомпа)

Write a review
Схожі бензопомпи
ЦІНА ЗА НАСОС!
WG1032529 WILMINK GROUP — Бензонасос ЮА
WG1032529 WILMINK GROUP
WG1032529 WILMINK GROUP
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
13366790 VOLVO — Бензонасос ЮА
13366790 VOLVO
13366790 VOLVO
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
EFM0000116 ACHR — Бензонасос ЮА
EFM0000116 ACHR
EFM0000116 ACHR
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ціна за насос
72309A2 FISPA — Бензонасос ЮА
72309A2 FISPA
72309A2 FISPA
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ціна за насос
LFP134 LEMARK — Бензонасос ЮА
LFP134 LEMARK
LFP134 LEMARK
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
FE0256 DELPHI — Бензонасос ЮА
FE0256 DELPHI
FE0256 DELPHI
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
SKFP-0160013 | SKFP0160013 STARK — Бензонасос ЮА
SKFP-0160013 | SKFP0160013 STARK
SKFP-0160013 | SKFP0160013 STARK
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
172022442R NISSAN — Бензонасос ЮА
172022442R NISSAN
172022442R NISSAN
Price:
1 376 грн.
In stock
- +

Запитання які виникаюсть по запчастині 1001302SX STELLOX

Гарантія на автозапчастину 1001302SX STELLOX від виробника

Все залежить від таких факторів: установка на СТО, заміна паливного фільтра та сітки.

Характеристики топлівного насоса 1001302SX STELLOX

Тиск 1001302SX STELLOX та продуктивність бензонасоса 1001302SX STELLOX можно дізнатись у нас по телефону або будь яким зручним для вас методом

Оригінал / замінник 1001302SX STELLOX який може бути у нас в наявності

Якщо вам потрібен аналог чи оригінальний насос електричний 1001302SX STELLOX, можете задати питання у чаті та отримати відповідь

0