Знайти насос
ЦІНА ЗА НАСОС!

✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) 217555130000 MAGNETI MARELLI (бензопомпа)

Бренд
217555130000 MAGNETI MARELLI
Price
1 376 грн.
In stock
217555130000 MAGNETI MARELLI
Товар в корзине
У вас є запитання?:

Доставка

  • Самовивіз: Київ, Палладіна 32/34

  • По Києву: замовлення до 10 (день в день)

  • По Київській області: замовлення до 15, на слідучий день

  • По Україні: Нова Пошта, Делівері, УкрПошта

Оплата

  • Накладений платіж: при отриманні на Новій пошті

  • Переказ на картку: Приват / Монобанк

  • Оплата з ПДВ: по домовленності

Гарантії

  • Ціна: Доступна

  • Якість: Даємо гарантію

  • Повернення: 14 діб

Характеристики ✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) 217555130000 MAGNETI MARELLI (бензопомпа)

Модель CITROEN
Модель FIAT
Модель LANCIA
Модель OPEL
Модель PEUGEOT
Модель DACIA
Доставка
Самовивіз або Нова Пошта

Description ✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) 217555130000 MAGNETI MARELLI (бензопомпа)

Характеристики и параметры

Вид эксплуатацииэлектрический
Давление (бар) до1,1
СпецификацияIniezioneAccensioneW
Система впрыскаSPI (центральный впрыск)
Вид топливабензин

аналоги и оригинальные номера

 ESS514
ALFA ROMEO75551300
CITROEN145091
CITROEN96007671
CITROEN9600767180
CITROEN34023301
FIAT71737902
FIAT7555130
FIAT7799563
FIAT7799543
IVECO71737902
IVECO7799543
LANCIA7555130
LANCIA71737902
LANCIA7799543
OPEL815010
OPEL90272744
PEUGEOT145091
PEUGEOT96007671
PEUGEOT34023301
RENAULT6000581612
TALBOT9600767180
DACIA6000581612
PIERBURG702700700
VALEO347226
BOSCH0580453508
BOSCH0580314152
BOSCH0580314164
BOSCH0580453502
BOSCH0580453517
BOSCH0580453514
BOSCH0580314156
BOSCH0580314165
QUINTON HAZELLQFP643
MAPCO22059
MEYLE2009190000
AIRTEXE10514
VEMOV24090001
MESSMER770048
ERA770048
MEAT & DORIA76514
MEAT & DORIA76194
KAGER520021
SIDAT70514
TI Automotive7800200
HOFFER7506514
ACI - AVESAABG1071
FISPA20514

Reviews (0) ✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) 217555130000 MAGNETI MARELLI (бензопомпа)

Write a review
Схожі бензопомпи
ЦІНА ЗА НАСОС!
775338A ERA — Бензонасос ЮА
775338A ERA
775338A ERA
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
2324974610 TOYOTA — Бензонасос ЮА
2324974610 TOYOTA
2324974610 TOYOTA
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
6472229 PONTIAC — Бензонасос ЮА
6472229 PONTIAC
6472229 PONTIAC
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ціна за насос
72970 FISPA — Бензонасос ЮА
72970 FISPA
72970 FISPA
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
ML216922 MITSUBISHI — Бензонасос ЮА
ML216922 MITSUBISHI
ML216922 MITSUBISHI
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
72174350 PIERBURG — Бензонасос ЮА
72174350 PIERBURG
72174350 PIERBURG
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
BSG 15-830-008 | BSG15830008 BSG — Бензонасос ЮА
BSG 15-830-008 | BSG15830008 BSG
BSG 15-830-008 | BSG15830008 BSG
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
YL5Z9H307ED FORD — Бензонасос ЮА
YL5Z9H307ED FORD
YL5Z9H307ED FORD
Price:
1 376 грн.
In stock
- +

Запитання які виникаюсть по запчастині 217555130000 MAGNETI MARELLI

Гарантія на автозапчастину 217555130000 MAGNETI MARELLI від виробника

Все залежить від таких факторів: установка на СТО, заміна паливного фільтра та сітки.

Характеристики топлівного насоса 217555130000 MAGNETI MARELLI

Тиск 217555130000 MAGNETI MARELLI та продуктивність бензонасоса 217555130000 MAGNETI MARELLI можно дізнатись у нас по телефону або будь яким зручним для вас методом

Оригінал / замінник 217555130000 MAGNETI MARELLI який може бути у нас в наявності

Якщо вам потрібен аналог чи оригінальний насос електричний 217555130000 MAGNETI MARELLI, можете задати питання у чаті та отримати відповідь

0