Знайти насос
ЦІНА ЗА НАСОС!

✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) 39067 STANDARD (бензопомпа)

Бренд
39067 STANDARD
Price
1 376 грн.
In stock
39067 STANDARD
Товар в корзине
У вас є запитання?:

Доставка

  • Самовивіз: Київ, Палладіна 32/34

  • По Києву: замовлення до 10 (день в день)

  • По Київській області: замовлення до 15, на слідучий день

  • По Україні: Нова Пошта, Делівері, УкрПошта

Оплата

  • Накладений платіж: при отриманні на Новій пошті

  • Переказ на картку: Приват / Монобанк

  • Оплата з ПДВ: по домовленності

Гарантії

  • Ціна: Доступна

  • Якість: Даємо гарантію

  • Повернення: 14 діб

Характеристики ✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) 39067 STANDARD (бензопомпа)

Доставка
Самовивіз або Нова Пошта

Description ✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) 39067 STANDARD (бензопомпа)

Характеристики и параметры

Вес [кг]0,5
Вид эксплуатацииэлектрический
Дополнительный артикул / Дополнительная информацияс датчиком уровня топлива

аналоги и оригинальные номера

FIAT46474142
FIAT60813409
FIAT7782620
INTERMOTOR39067
FUELPARTSFP5101

Reviews (0) ✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) 39067 STANDARD (бензопомпа)

Write a review
Схожі бензопомпи
ціна за насос
XFP8033 ELTA AUTOMOTIVE — Бензонасос ЮА
XFP8033 ELTA AUTOMOTIVE
XFP8033 ELTA AUTOMOTIVE
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
8-94451-046-0 ISUZU — Бензонасос ЮА
8-94451-046-0 ISUZU
8-94451-046-0 ISUZU
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
30-09-0008 VEMO — Бензонасос ЮА
30-09-0008 VEMO
30-09-0008 VEMO
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
5621617 HUMMER — Бензонасос ЮА
5621617 HUMMER
5621617 HUMMER
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
770103A ERA — Бензонасос ЮА
770103A ERA
770103A ERA
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
WG1444127 WILMINK GROUP — Бензонасос ЮА
WG1444127 WILMINK GROUP
WG1444127 WILMINK GROUP
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
WG1013275 WILMINK GROUP — Бензонасос ЮА
WG1013275 WILMINK GROUP
WG1013275 WILMINK GROUP
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
519700000130 MAGNETI MARELLI — Бензонасос ЮА
519700000130 MAGNETI MARELLI
519700000130 MAGNETI MARELLI
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
Новини в сфері паливних помп

Запитання які виникаюсть по запчастині 39067 STANDARD

Гарантія на автозапчастину 39067 STANDARD від виробника

Все залежить від таких факторів: установка на СТО, заміна паливного фільтра та сітки.

Характеристики топлівного насоса 39067 STANDARD

Тиск 39067 STANDARD та продуктивність бензонасоса 39067 STANDARD можно дізнатись у нас по телефону або будь яким зручним для вас методом

Оригінал / замінник 39067 STANDARD який може бути у нас в наявності

Якщо вам потрібен аналог чи оригінальний насос електричний 39067 STANDARD, можете задати питання у чаті та отримати відповідь

0