Знайти насос
ЦІНА ЗА НАСОС!

✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) 7.05656.12.0 | 705656120 PIERBURG (бензопомпа)

Бренд
7.05656.12.0 | 705656120 PIERBURG
Price
1 376 грн.
In stock
7.05656.12.0 | 705656120 PIERBURG
Товар в корзине
У вас є запитання?:

Доставка

  • Самовивіз: Київ, Палладіна 32/34

  • По Києву: замовлення до 10 (день в день)

  • По Київській області: замовлення до 15, на слідучий день

  • По Україні: Нова Пошта, Делівері, УкрПошта

Оплата

  • Накладений платіж: при отриманні на Новій пошті

  • Переказ на картку: Приват / Монобанк

  • Оплата з ПДВ: по домовленності

Гарантії

  • Ціна: Доступна

  • Якість: Даємо гарантію

  • Повернення: 14 діб

Характеристики ✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) 7.05656.12.0 | 705656120 PIERBURG (бензопомпа)

Description ✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) 7.05656.12.0 | 705656120 PIERBURG (бензопомпа)

Характеристики и параметры

Вид эксплуатацииэлектрический
Напряжение [В]12

аналоги и оригинальные номера

MERCEDES-BENZ2044700794
MERCEDES-BENZ2044701394
MERCEDES-BENZ2124701794
MERCEDES-BENZA2044701394
MERCEDES-BENZA2124701794
MERCEDES-BENZA2044700794
PIERBURG705656120
PIERBURG70565612
VDOA2C53182240Z
MARWAL19782049900
MARWAL7820400

Reviews (0) ✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) 7.05656.12.0 | 705656120 PIERBURG (бензопомпа)

Write a review
Схожі бензопомпи
ЦІНА ЗА НАСОС!
0 400 114 043 | 0400114043 BOSCH — Бензонасос ЮА
0 400 114 043 | 0400114043 BOSCH
0 400 114 043 | 0400114043 BOSCH
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
25117340 HUMMER — Бензонасос ЮА
25117340 HUMMER
25117340 HUMMER
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
19206536 PONTIAC — Бензонасос ЮА
19206536 PONTIAC
19206536 PONTIAC
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
QFP114 QUINTON-HAZELL — Бензонасос ЮА
QFP114 QUINTON-HAZELL
QFP114 QUINTON-HAZELL
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
770123B MESSMER — Бензонасос ЮА
770123B MESSMER
770123B MESSMER
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
P163E BORGWARNER — Бензонасос ЮА
P163E BORGWARNER
P163E BORGWARNER
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
SP31B1H SPECTRA PREMIUM — Бензонасос ЮА
SP31B1H SPECTRA PREMIUM
SP31B1H SPECTRA PREMIUM
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
8-97065-370-1 ISUZU — Бензонасос ЮА
8-97065-370-1 ISUZU
8-97065-370-1 ISUZU
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
Новини в сфері паливних помп

Запитання які виникаюсть по запчастині 7.05656.12.0 | 705656120 PIERBURG

Гарантія на автозапчастину 7.05656.12.0 | 705656120 PIERBURG від виробника

Все залежить від таких факторів: установка на СТО, заміна паливного фільтра та сітки.

Характеристики топлівного насоса 7.05656.12.0 | 705656120 PIERBURG

Тиск 7.05656.12.0 | 705656120 PIERBURG та продуктивність бензонасоса 7.05656.12.0 | 705656120 PIERBURG можно дізнатись у нас по телефону або будь яким зручним для вас методом

Оригінал / замінник 7.05656.12.0 | 705656120 PIERBURG який може бути у нас в наявності

Якщо вам потрібен аналог чи оригінальний насос електричний 7.05656.12.0 | 705656120 PIERBURG, можете задати питання у чаті та отримати відповідь

0