Знайти насос
ЦІНА ЗА НАСОС!

✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) E10005 AIRTEX (бензопомпа)

Бренд
E10005 AIRTEX
Price
1 376 грн.
In stock
E10005 AIRTEX
Товар в корзине
У вас є запитання?:

Доставка

  • Самовивіз: Київ, Палладіна 32/34

  • По Києву: замовлення до 10 (день в день)

  • По Київській області: замовлення до 15, на слідучий день

  • По Україні: Нова Пошта, Делівері, УкрПошта

Оплата

  • Накладений платіж: при отриманні на Новій пошті

  • Переказ на картку: Приват / Монобанк

  • Оплата з ПДВ: по домовленності

Гарантії

  • Ціна: Доступна

  • Якість: Даємо гарантію

  • Повернення: 14 діб

Характеристики ✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) E10005 AIRTEX (бензопомпа)

Доставка
Самовивіз або Нова Пошта

Description ✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) E10005 AIRTEX (бензопомпа)

Характеристики и параметры

Вид эксплуатацииэлектрический
Вес [кг]0,73
Давление [бар]6,5

аналоги и оригинальные номера

FORD75TM9350AA
MERCEDES-BENZ0020910901
MERCEDES-BENZ0020910701
MERCEDES-BENZ0020910801
MERCEDES-BENZ0020911301
PEUGEOT7910246476
PEUGEOT145040
PORSCHE91160810200
PORSCHE92860810200
RENAULT6001000470
RENAULT7910246476
RENAULT7711064162
SAAB8334997
SAAB8318859
VOLVO1306831
VOLVO1306500
VW477906091B
PIERBURG72165970
PIERBURG72165962
VALEO247168
BOSCH0580254984
BOSCH0580254982
BOSCH0580254976
BOSCH0580254996
AIRTEXE8144
SIDAT70088
SIDAT70984
FIRST LINEFFP1069

Reviews (0) ✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) E10005 AIRTEX (бензопомпа)

Write a review
Схожі бензопомпи
ЦІНА ЗА НАСОС!
C3AZ9350N FORD — Бензонасос ЮА
C3AZ9350N FORD
C3AZ9350N FORD
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
8E0 919 051 CP VAG — Бензонасос ЮА
8E0 919 051 CP VAG
8E0 919 051 CP VAG
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
71737182 LANCIA — Бензонасос ЮА
71737182 LANCIA
71737182 LANCIA
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
4F0919051P AUDI — Бензонасос ЮА
4F0919051P AUDI
4F0919051P AUDI
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
320901420 WE PARTS — Бензонасос ЮА
320901420 WE PARTS
320901420 WE PARTS
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
25117380 SATURN — Бензонасос ЮА
25117380 SATURN
25117380 SATURN
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
F21 BORGWARNER — Бензонасос ЮА
F21 BORGWARNER
F21 BORGWARNER
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
D60Z9350A FORD — Бензонасос ЮА
D60Z9350A FORD
D60Z9350A FORD
Price:
1 376 грн.
In stock
- +

Запитання які виникаюсть по запчастині E10005 AIRTEX

Гарантія на автозапчастину E10005 AIRTEX від виробника

Все залежить від таких факторів: установка на СТО, заміна паливного фільтра та сітки.

Характеристики топлівного насоса E10005 AIRTEX

Тиск E10005 AIRTEX та продуктивність бензонасоса E10005 AIRTEX можно дізнатись у нас по телефону або будь яким зручним для вас методом

Оригінал / замінник E10005 AIRTEX який може бути у нас в наявності

Якщо вам потрібен аналог чи оригінальний насос електричний E10005 AIRTEX, можете задати питання у чаті та отримати відповідь

0