Знайти насос
ЦІНА ЗА НАСОС!

✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) E10253M AIRTEX (бензопомпа)

Бренд
E10253M AIRTEX
Price
1 376 грн.
In stock
E10253M AIRTEX
Товар в корзине
У вас є запитання?:

Доставка

  • Самовивіз: Київ, Палладіна 32/34

  • По Києву: замовлення до 10 (день в день)

  • По Київській області: замовлення до 15, на слідучий день

  • По Україні: Нова Пошта, Делівері, УкрПошта

Оплата

  • Накладений платіж: при отриманні на Новій пошті

  • Переказ на картку: Приват / Монобанк

  • Оплата з ПДВ: по домовленності

Гарантії

  • Ціна: Доступна

  • Якість: Даємо гарантію

  • Повернення: 14 діб

Характеристики ✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) E10253M AIRTEX (бензопомпа)

Модель PEUGEOT
306
Доставка
Самовивіз або Нова Пошта

Description ✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) E10253M AIRTEX (бензопомпа)

Характеристики и параметры

Вес [кг]0,87
Давление [бар]3,5

аналоги и оригинальные номера

CITROEN152560
CITROEN152595
CITROEN16100779
CITROEN9631944080
CITROEN1610077980
PEUGEOT152595
PEUGEOT152560
PEUGEOT9631944080
PIERBURG700468090
VALEO347018
BOSCH0986580173
BOSCH0986580172
QUINTON HAZELLQFP766
QUINTON HAZELLQFP726
VDOX10745003009V
VDOX10745003009
MAGNETI MARELLI519730139902
MAGNETI MARELLISUA496
MAGNETI MARELLISUA376
MARWAL7301302
MARWALA9730139982
MARWAL09730139902
MEAT & DORIA76479
SIDAT72106
SIDAT72021

Reviews (0) ✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) E10253M AIRTEX (бензопомпа)

Write a review
Схожі бензопомпи
ЦІНА ЗА НАСОС!
13129985 VAUXHALL — Бензонасос ЮА
13129985 VAUXHALL
13129985 VAUXHALL
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
7507120 HOFFER — Бензонасос ЮА
7507120 HOFFER
7507120 HOFFER
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
0 445 020 012 | 0445020012 BOSCH — Бензонасос ЮА
0 445 020 012 | 0445020012 BOSCH
0 445 020 012 | 0445020012 BOSCH
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
8E0906087D SEAT — Бензонасос ЮА
8E0906087D SEAT
8E0906087D SEAT
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
70411 SIDAT — Бензонасос ЮА
70411 SIDAT
70411 SIDAT
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
170401AA0B NISSAN — Бензонасос ЮА
170401AA0B NISSAN
170401AA0B NISSAN
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
T160A16 NPS — Бензонасос ЮА
T160A16 NPS
T160A16 NPS
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
EFP645 STANDARD — Бензонасос ЮА
EFP645 STANDARD
EFP645 STANDARD
Price:
1 376 грн.
In stock
- +

Запитання які виникаюсть по запчастині E10253M AIRTEX

Гарантія на автозапчастину E10253M AIRTEX від виробника

Все залежить від таких факторів: установка на СТО, заміна паливного фільтра та сітки.

Характеристики топлівного насоса E10253M AIRTEX

Тиск E10253M AIRTEX та продуктивність бензонасоса E10253M AIRTEX можно дізнатись у нас по телефону або будь яким зручним для вас методом

Оригінал / замінник E10253M AIRTEX який може бути у нас в наявності

Якщо вам потрібен аналог чи оригінальний насос електричний E10253M AIRTEX, можете задати питання у чаті та отримати відповідь

0