Знайти насос
ЦІНА ЗА НАСОС!

✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) EFP161 STANDARD (бензопомпа)

Бренд
EFP161 STANDARD
Price
1 376 грн.
In stock
EFP161 STANDARD
Товар в корзине
У вас є запитання?:

Доставка

  • Самовивіз: Київ, Палладіна 32/34

  • По Києву: замовлення до 10 (день в день)

  • По Київській області: замовлення до 15, на слідучий день

  • По Україні: Нова Пошта, Делівері, УкрПошта

Оплата

  • Накладений платіж: при отриманні на Новій пошті

  • Переказ на картку: Приват / Монобанк

  • Оплата з ПДВ: по домовленності

Гарантії

  • Ціна: Доступна

  • Якість: Даємо гарантію

  • Повернення: 14 діб

Характеристики ✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) EFP161 STANDARD (бензопомпа)

Доставка
Самовивіз або Нова Пошта

Description ✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) EFP161 STANDARD (бензопомпа)

Характеристики и параметры

Вес [кг]0,5
Вид эксплуатацииэлектрический
Дополнительный артикул / Дополнительная информациябез датчика уровня топлива

аналоги и оригинальные номера

BMW16117260640
PIERBURG702701600
VEMOV20090450
INTERMOTOR38501
MEAT & DORIA77278
SIDAT70459
FUELPARTSFP7001

Reviews (0) ✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) EFP161 STANDARD (бензопомпа)

Write a review
Схожі бензопомпи
ЦІНА ЗА НАСОС!
52-0217 | 520217 KAGER — Бензонасос ЮА
52-0217 | 520217 KAGER
52-0217 | 520217 KAGER
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
4762997 CHRYSLER — Бензонасос ЮА
4762997 CHRYSLER
4762997 CHRYSLER
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
13577632 SATURN — Бензонасос ЮА
13577632 SATURN
13577632 SATURN
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
SP2297H SPECTRA PREMIUM — Бензонасос ЮА
SP2297H SPECTRA PREMIUM
SP2297H SPECTRA PREMIUM
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
19180099 SATURN — Бензонасос ЮА
19180099 SATURN
19180099 SATURN
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
7507005 HOFFER — Бензонасос ЮА
7507005 HOFFER
7507005 HOFFER
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
12152606 KHD — Бензонасос ЮА
12152606 KHD
12152606 KHD
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
25344945 BUICK — Бензонасос ЮА
25344945 BUICK
25344945 BUICK
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
Новини в сфері паливних помп

Запитання які виникаюсть по запчастині EFP161 STANDARD

Гарантія на автозапчастину EFP161 STANDARD від виробника

Все залежить від таких факторів: установка на СТО, заміна паливного фільтра та сітки.

Характеристики топлівного насоса EFP161 STANDARD

Тиск EFP161 STANDARD та продуктивність бензонасоса EFP161 STANDARD можно дізнатись у нас по телефону або будь яким зручним для вас методом

Оригінал / замінник EFP161 STANDARD який може бути у нас в наявності

Якщо вам потрібен аналог чи оригінальний насос електричний EFP161 STANDARD, можете задати питання у чаті та отримати відповідь

0