Знайти насос
ЦІНА ЗА НАСОС!

✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) LFP029 STANDARD (бензопомпа)

Бренд
LFP029 STANDARD
Price
1 376 грн.
In stock
LFP029 STANDARD
Товар в корзине
У вас є запитання?:

Доставка

  • Самовивіз: Київ, Палладіна 32/34

  • По Києву: замовлення до 10 (день в день)

  • По Київській області: замовлення до 15, на слідучий день

  • По Україні: Нова Пошта, Делівері, УкрПошта

Оплата

  • Накладений платіж: при отриманні на Новій пошті

  • Переказ на картку: Приват / Монобанк

  • Оплата з ПДВ: по домовленності

Гарантії

  • Ціна: Доступна

  • Якість: Даємо гарантію

  • Повернення: 14 діб

Характеристики ✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) LFP029 STANDARD (бензопомпа)

Доставка
Самовивіз або Нова Пошта

Description ✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) LFP029 STANDARD (бензопомпа)

Характеристики и параметры

Сторона установкив топливном баке
Длина [мм]215
Ширина (мм)66
Высота [мм]78
Вес [кг]0,5
Вид эксплуатацииэлектрический

аналоги и оригинальные номера

ALFA ROMEO60812839
ALFA ROMEO464806070
ALFA ROMEO46480607
FIAT464806070
FIAT606519690
FIAT0046480607
FIAT46480607
FIAT60812839
LANCIA46480607
LANCIA606519690
OPEL815039
OPEL815037
FERRARI170427
GENERAL MOTORS9200109
GENERAL MOTORS9120218
HOLDEN90119098
HOLDEN90451593
VALEO347251
BOSCH0580453427
BOSCH0580453465
BOSCH0580453408
BOSCH0580453460
METZGER2250032
LUCAS CAVFDB755
LUCAS CAVFDB1126
LUCAS CAVFDB1062
AIRTEXE8229
INTERMOTOR38887
ERA770001
MEAT & DORIA76416
SIDAT70408
FUELPARTSFP2141
C.I.QFP635

Reviews (0) ✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) LFP029 STANDARD (бензопомпа)

Write a review
Схожі бензопомпи
ЦІНА ЗА НАСОС!
97016142 GENERAL MOTORS — Бензонасос ЮА
97016142 GENERAL MOTORS
97016142 GENERAL MOTORS
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
25116161 ISUZU — Бензонасос ЮА
25116161 ISUZU
25116161 ISUZU
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
FFP 425 FIRST LINE — Бензонасос ЮА
FFP 425 FIRST LINE
FFP 425 FIRST LINE
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
950-0136 DENSO — Бензонасос ЮА
950-0136 DENSO
950-0136 DENSO
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
E2226 AIRTEX — Бензонасос ЮА
E2226 AIRTEX
E2226 AIRTEX
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
HFP184 DELPHI — Бензонасос ЮА
HFP184 DELPHI
HFP184 DELPHI
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
FP5625 FUELPARTS — Бензонасос ЮА
FP5625 FUELPARTS
FP5625 FUELPARTS
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
60577441 FIAT — Бензонасос ЮА
60577441 FIAT
60577441 FIAT
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
Новини в сфері паливних помп

Запитання які виникаюсть по запчастині LFP029 STANDARD

Гарантія на автозапчастину LFP029 STANDARD від виробника

Все залежить від таких факторів: установка на СТО, заміна паливного фільтра та сітки.

Характеристики топлівного насоса LFP029 STANDARD

Тиск LFP029 STANDARD та продуктивність бензонасоса LFP029 STANDARD можно дізнатись у нас по телефону або будь яким зручним для вас методом

Оригінал / замінник LFP029 STANDARD який може бути у нас в наявності

Якщо вам потрібен аналог чи оригінальний насос електричний LFP029 STANDARD, можете задати питання у чаті та отримати відповідь

0