Знайти насос
ЦІНА ЗА НАСОС!

✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) LFP192 STANDARD (бензопомпа)

Бренд
LFP192 STANDARD
Price
1 376 грн.
In stock
LFP192 STANDARD
Товар в корзине
У вас є запитання?:

Доставка

  • Самовивіз: Київ, Палладіна 32/34

  • По Києву: замовлення до 10 (день в день)

  • По Київській області: замовлення до 15, на слідучий день

  • По Україні: Нова Пошта, Делівері, УкрПошта

Оплата

  • Накладений платіж: при отриманні на Новій пошті

  • Переказ на картку: Приват / Монобанк

  • Оплата з ПДВ: по домовленності

Гарантії

  • Ціна: Доступна

  • Якість: Даємо гарантію

  • Повернення: 14 діб

Характеристики ✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) LFP192 STANDARD (бензопомпа)

Доставка
Самовивіз або Нова Пошта

Description ✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) LFP192 STANDARD (бензопомпа)

Характеристики и параметры

Длина [мм]343
Ширина (мм)166
Высота [мм]318
Вес [кг]0,5
Вид эксплуатацииэлектрический
Дополнительный артикул / Дополнительная информацияс датчиком уровня топлива

аналоги и оригинальные номера

CITROEN/PEUGEOT1328162080
CITROEN/PEUGEOT1328169080
CITROEN/PEUGEOT1525S2
BOSCH0580303016
LUCAS CAVFDB1118
INTERMOTOR39087
FUELPARTSFP5129

Reviews (0) ✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) LFP192 STANDARD (бензопомпа)

Write a review
Схожі бензопомпи
ЦІНА ЗА НАСОС!
003 091 48 01 MERCEDES-BENZ — Бензонасос ЮА
003 091 48 01 MERCEDES-BENZ
003 091 48 01 MERCEDES-BENZ
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
QFP1004 QH BENELUX — Бензонасос ЮА
QFP1004 QH BENELUX
QFP1004 QH BENELUX
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
FDB1097 LUCAS ELECTRICAL — Бензонасос ЮА
FDB1097 LUCAS ELECTRICAL
FDB1097 LUCAS ELECTRICAL
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
7506429 HOFFER — Бензонасос ЮА
7506429 HOFFER
7506429 HOFFER
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
ESEN SKV 02SKV243 — Бензонасос ЮА
ESEN SKV 02SKV243
ESEN SKV 02SKV243
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
0 580 464 044 | 0580464044 BOSCH — Бензонасос ЮА
0 580 464 044 | 0580464044 BOSCH
0 580 464 044 | 0580464044 BOSCH
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
4886518AA CHRYSLER — Бензонасос ЮА
4886518AA CHRYSLER
4886518AA CHRYSLER
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
EFM0000411 ACHR ЭЛЕКТРО-БЕНЗОНАСОС (МОДУЛЬ) (0,15BAR 110L/H) BMW E34 525TD 525TDS 524TD — Бензонасос ЮА
EFM0000411 ACHR ЭЛЕКТРО-БЕНЗОНАСОС (МОДУЛЬ) (0,15BAR 110L/H) BMW E34 525TD 525TDS 524TD
EFM0000411 ACHR ЭЛЕКТРО-БЕНЗОНАСОС (МОДУЛЬ) (0,15BAR 110L/H) BMW E34 525TD 525TDS 524TD
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
Новини в сфері паливних помп

Запитання які виникаюсть по запчастині LFP192 STANDARD

Гарантія на автозапчастину LFP192 STANDARD від виробника

Все залежить від таких факторів: установка на СТО, заміна паливного фільтра та сітки.

Характеристики топлівного насоса LFP192 STANDARD

Тиск LFP192 STANDARD та продуктивність бензонасоса LFP192 STANDARD можно дізнатись у нас по телефону або будь яким зручним для вас методом

Оригінал / замінник LFP192 STANDARD який може бути у нас в наявності

Якщо вам потрібен аналог чи оригінальний насос електричний LFP192 STANDARD, можете задати питання у чаті та отримати відповідь

0