Знайти насос
ЦІНА ЗА НАСОС!

✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) LFP232 STANDARD (бензопомпа)

Бренд
LFP232 STANDARD
Price
1 376 грн.
In stock
LFP232 STANDARD
Товар в корзине
У вас є запитання?:

Доставка

  • Самовивіз: Київ, Палладіна 32/34

  • По Києву: замовлення до 10 (день в день)

  • По Київській області: замовлення до 15, на слідучий день

  • По Україні: Нова Пошта, Делівері, УкрПошта

Оплата

  • Накладений платіж: при отриманні на Новій пошті

  • Переказ на картку: Приват / Монобанк

  • Оплата з ПДВ: по домовленності

Гарантії

  • Ціна: Доступна

  • Якість: Даємо гарантію

  • Повернення: 14 діб

Характеристики ✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) LFP232 STANDARD (бензопомпа)

Доставка
Самовивіз або Нова Пошта

Description ✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) LFP232 STANDARD (бензопомпа)

Характеристики и параметры

Вес [кг]0,5
Вид эксплуатацииэлектрический
Дополнительный артикул / Дополнительная информацияс датчиком уровня топлива

аналоги и оригинальные номера

RENAULT7700427101
LUCAS CAVFDB1241
INTERMOTOR39133
FUELPARTSFP5204

Reviews (0) ✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) LFP232 STANDARD (бензопомпа)

Write a review
Схожі бензопомпи
ЦІНА ЗА НАСОС!
19122168 PONTIAC — Бензонасос ЮА
19122168 PONTIAC
19122168 PONTIAC
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
320910115 WE PARTS — Бензонасос ЮА
320910115 WE PARTS
320910115 WE PARTS
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
775556 MESSMER — Бензонасос ЮА
775556 MESSMER
775556 MESSMER
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
B600-55 | B60055 ASHUKI — Бензонасос ЮА
B600-55 | B60055 ASHUKI
B600-55 | B60055 ASHUKI
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
2250016 METZGER — Бензонасос ЮА
2250016 METZGER
2250016 METZGER
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
3D0906091B VDO — Бензонасос ЮА
3D0906091B VDO
3D0906091B VDO
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
EP2104H ACDELCO — Бензонасос ЮА
EP2104H ACDELCO
EP2104H ACDELCO
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
5066075AB CHRYSLER — Бензонасос ЮА
5066075AB CHRYSLER
5066075AB CHRYSLER
Price:
1 376 грн.
In stock
- +

Запитання які виникаюсть по запчастині LFP232 STANDARD

Гарантія на автозапчастину LFP232 STANDARD від виробника

Все залежить від таких факторів: установка на СТО, заміна паливного фільтра та сітки.

Характеристики топлівного насоса LFP232 STANDARD

Тиск LFP232 STANDARD та продуктивність бензонасоса LFP232 STANDARD можно дізнатись у нас по телефону або будь яким зручним для вас методом

Оригінал / замінник LFP232 STANDARD який може бути у нас в наявності

Якщо вам потрібен аналог чи оригінальний насос електричний LFP232 STANDARD, можете задати питання у чаті та отримати відповідь

0