Знайти насос
ЦІНА ЗА НАСОС!

✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) PB220 JAPANPARTS (бензопомпа)

Бренд
PB220 JAPANPARTS
Price
1 376 грн.
In stock
PB220 JAPANPARTS
Товар в корзине
У вас є запитання?:

Доставка

  • Самовивіз: Київ, Палладіна 32/34

  • По Києву: замовлення до 10 (день в день)

  • По Київській області: замовлення до 15, на слідучий день

  • По Україні: Нова Пошта, Делівері, УкрПошта

Оплата

  • Накладений платіж: при отриманні на Новій пошті

  • Переказ на картку: Приват / Монобанк

  • Оплата з ПДВ: по домовленності

Гарантії

  • Ціна: Доступна

  • Якість: Даємо гарантію

  • Повернення: 14 діб

Характеристики ✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) PB220 JAPANPARTS (бензопомпа)

Модель TOYOTA
COROLLA, STARLET, T-18
Доставка
Самовивіз або Нова Пошта

Description ✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) PB220 JAPANPARTS (бензопомпа)

Характеристики и параметры

Вид эксплуатациимеханический
Количество крепежных отверстий2
Расстояние между отверстиями крепления [мм]45
Диаметр 1/диаметр 2 [мм]IN/OUT: 6

аналоги и оригинальные номера

TOYOTA2310029215
ASHIKA0502220
JAPKO05220
MDRMFL6220

Reviews (0) ✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) PB220 JAPANPARTS (бензопомпа)

Write a review
Схожі бензопомпи
ЦІНА ЗА НАСОС!
19111394 BUICK — Бензонасос ЮА
19111394 BUICK
19111394 BUICK
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
25163489 CHEVROLET — Бензонасос ЮА
25163489 CHEVROLET
25163489 CHEVROLET
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
19208568 HUMMER — Бензонасос ЮА
19208568 HUMMER
19208568 HUMMER
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
WG1013311 WILMINK GROUP — Бензонасос ЮА
WG1013311 WILMINK GROUP
WG1013311 WILMINK GROUP
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
7506548 HOFFER — Бензонасос ЮА
7506548 HOFFER
7506548 HOFFER
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
1450.43 PEUGEOT — Бензонасос ЮА
1450.43 PEUGEOT
1450.43 PEUGEOT
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
70255257 PIERBURG — Бензонасос ЮА
70255257 PIERBURG
70255257 PIERBURG
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
FFP1472 FIRST LINE — Бензонасос ЮА
FFP1472 FIRST LINE
FFP1472 FIRST LINE
Price:
1 376 грн.
In stock
- +

Запитання які виникаюсть по запчастині PB220 JAPANPARTS

Гарантія на автозапчастину PB220 JAPANPARTS від виробника

Все залежить від таких факторів: установка на СТО, заміна паливного фільтра та сітки.

Характеристики топлівного насоса PB220 JAPANPARTS

Тиск PB220 JAPANPARTS та продуктивність бензонасоса PB220 JAPANPARTS можно дізнатись у нас по телефону або будь яким зручним для вас методом

Оригінал / замінник PB220 JAPANPARTS який може бути у нас в наявності

Якщо вам потрібен аналог чи оригінальний насос електричний PB220 JAPANPARTS, можете задати питання у чаті та отримати відповідь

0