Знайти насос
ЦІНА ЗА НАСОС!

✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) 72038 SIDAT (бензопомпа)

Бренд
72038 SIDAT
Price
1 376 грн.
In stock
72038 SIDAT
Товар в корзине
У вас є запитання?:

Доставка

  • Самовивіз: Київ, Палладіна 32/34

  • По Києву: замовлення до 10 (день в день)

  • По Київській області: замовлення до 15, на слідучий день

  • По Україні: Нова Пошта, Делівері, УкрПошта

Оплата

  • Накладений платіж: при отриманні на Новій пошті

  • Переказ на картку: Приват / Монобанк

  • Оплата з ПДВ: по домовленності

Гарантії

  • Ціна: Доступна

  • Якість: Даємо гарантію

  • Повернення: 14 діб

Характеристики ✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) 72038 SIDAT (бензопомпа)

Модель FIAT
Модель LANCIA
Доставка
Самовивіз або Нова Пошта

Description ✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) 72038 SIDAT (бензопомпа)

Характеристики и параметры

Вид эксплуатацииэлектрический

аналоги и оригинальные номера

 EX22038FISPA
ALFA ROMEO46448564
ALFA ROMEO46452464
ALFA ROMEO46474140
ALFA ROMEO46456433
FIAT46448564
FIAT46452464
FIAT46474140
FIAT46456433
LANCIA46452464
LANCIA46474140
LANCIA46456433
LANCIA46448564
ERA775064
MEAT & DORIA76460
HOFFER7506460
FISPA72038
FISPA22038

Reviews (0) ✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) 72038 SIDAT (бензопомпа)

Write a review
Схожі бензопомпи
ЦІНА ЗА НАСОС!
5506974 VAUXHALL — Бензонасос ЮА
5506974 VAUXHALL
5506974 VAUXHALL
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ціна за насос
320900202 WE PARTS — Бензонасос ЮА
320900202 WE PARTS
320900202 WE PARTS
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
8253265880 CADILLAC — Бензонасос ЮА
8253265880 CADILLAC
8253265880 CADILLAC
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
52-0110 | 520110 KAGER — Бензонасос ЮА
52-0110 | 520110 KAGER
52-0110 | 520110 KAGER
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
25349211 CADILLAC — Бензонасос ЮА
25349211 CADILLAC
25349211 CADILLAC
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
R097300050 LIZARTE — Бензонасос ЮА
R097300050 LIZARTE
R097300050 LIZARTE
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
1 633 070 | 1633070 FORD — Бензонасос ЮА
1 633 070 | 1633070 FORD
1 633 070 | 1633070 FORD
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
V53-09-0003 | V53090003 VEMO — Бензонасос ЮА
V53-09-0003 | V53090003 VEMO
V53-09-0003 | V53090003 VEMO
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
Новини в сфері паливних помп

Запитання які виникаюсть по запчастині 72038 SIDAT

Гарантія на автозапчастину 72038 SIDAT від виробника

Все залежить від таких факторів: установка на СТО, заміна паливного фільтра та сітки.

Характеристики топлівного насоса 72038 SIDAT

Тиск 72038 SIDAT та продуктивність бензонасоса 72038 SIDAT можно дізнатись у нас по телефону або будь яким зручним для вас методом

Оригінал / замінник 72038 SIDAT який може бути у нас в наявності

Якщо вам потрібен аналог чи оригінальний насос електричний 72038 SIDAT, можете задати питання у чаті та отримати відповідь

0