Знайти насос
ЦІНА ЗА НАСОС!

✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) EFP765 STANDARD (бензопомпа)

Бренд
EFP765 STANDARD
Price
1 376 грн.
In stock
EFP765 STANDARD
Товар в корзине
У вас є запитання?:

Доставка

  • Самовивіз: Київ, Палладіна 32/34

  • По Києву: замовлення до 10 (день в день)

  • По Київській області: замовлення до 15, на слідучий день

  • По Україні: Нова Пошта, Делівері, УкрПошта

Оплата

  • Накладений платіж: при отриманні на Новій пошті

  • Переказ на картку: Приват / Монобанк

  • Оплата з ПДВ: по домовленності

Гарантії

  • Ціна: Доступна

  • Якість: Даємо гарантію

  • Повернення: 14 діб

Характеристики ✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) EFP765 STANDARD (бензопомпа)

Доставка
Самовивіз або Нова Пошта

Description ✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) EFP765 STANDARD (бензопомпа)

Характеристики и параметры

Сторона установкив топливном баке
Длина [мм]215
Ширина (мм)66
Высота [мм]78
Вес [кг]0,5
Вид эксплуатацииэлектрический

аналоги и оригинальные номера

HYUNDAI3111017410
HYUNDAI311112D410
HYUNDAI311102D000
VDO405052009003Z
VEMOV52090011
INTERMOTOR38931
ERA770143
MEAT & DORIA70181
MEAT & DORIA76906
SIDAT70181
HOFFER7506906
FUELPARTSFP2198

Reviews (0) ✅Автозапчастина бензонасос (топливный насос) EFP765 STANDARD (бензопомпа)

Write a review
Схожі бензопомпи
ЦІНА ЗА НАСОС!
78509 MEAT DORIA — Бензонасос ЮА
78509 MEAT DORIA
78509 MEAT DORIA
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
25169303 CADILLAC — Бензонасос ЮА
25169303 CADILLAC
25169303 CADILLAC
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
170409EH0C NISSAN — Бензонасос ЮА
170409EH0C NISSAN
170409EH0C NISSAN
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
XL5Z9H307AA FORD — Бензонасос ЮА
XL5Z9H307AA FORD
XL5Z9H307AA FORD
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
4578811AD CHRYSLER — Бензонасос ЮА
4578811AD CHRYSLER
4578811AD CHRYSLER
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
SUA465 MAGNETI MARELLI — Бензонасос ЮА
SUA465 MAGNETI MARELLI
SUA465 MAGNETI MARELLI
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
5012953AA ACURA — Бензонасос ЮА
5012953AA ACURA
5012953AA ACURA
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
ЦІНА ЗА НАСОС!
232180C010 TOYOTA — Бензонасос ЮА
232180C010 TOYOTA
232180C010 TOYOTA
Price:
1 376 грн.
In stock
- +
Новини в сфері паливних помп

Запитання які виникаюсть по запчастині EFP765 STANDARD

Гарантія на автозапчастину EFP765 STANDARD від виробника

Все залежить від таких факторів: установка на СТО, заміна паливного фільтра та сітки.

Характеристики топлівного насоса EFP765 STANDARD

Тиск EFP765 STANDARD та продуктивність бензонасоса EFP765 STANDARD можно дізнатись у нас по телефону або будь яким зручним для вас методом

Оригінал / замінник EFP765 STANDARD який може бути у нас в наявності

Якщо вам потрібен аналог чи оригінальний насос електричний EFP765 STANDARD, можете задати питання у чаті та отримати відповідь

0